پلان های تعدادی قالب های جوملا فارسی

Sample image

 

خرید پلان های تعدادی و مدت دار قالب های جوملا فارسی که در زیر مشاهده می نمایید، بسیار مناسب برای کسانی است که به بیش از ۳ قالب جوملا احتیاج دارند، این نوع از خرید از نظر هزینه بسیار به صرفه خواهد بود. با انتخاب و خرید یکی از این پلان ها می توانید تعدادی از قالب های شرکت را با انتخاب خود و با هزینه بسیار کم تهیه نمایید.

 

ادامه مطلب...

هاست ویژه لینوکس (فروش محدود)

Sample image

این پلان ها دارای امکانات بیشتر نسبت به پلان های معمولی بوده هزینه کمتری نسبت به دیگر پلان ها دارد، فروش این پلان ها به صورت محدود می باشد.

میزبانی ویژه لینوکس پلان هایی هستند که نسبت به میزبانی های معمولی از نظر امکانات و خدمات بهتر هستند و از طرفی نیز هزینه آن ها نسبت به پلان های مشابه معمولی کمتر می باشد.

تنها نکته در زمینه میزبانی ویژه لینوکس این است که تعداد هاست های موجود در این پلان محدود بوده و تنها در اعیاد ملی و مذهبی به صورت محدود امکان خرید این پلان ها وجود دارد و پس از پر شدن تعداد مورد نظر این صفحه غیر فعال خواهد شد.

ادامه مطلب...

آموزش نصب Ioncube Loader

Sample image

در این بخش با آموزش نصب لودر ioncube بر روی سرو های لوکال از قبیل Xamp و Wamp و... آشنا می شوید.
این آموزش جامع به زبان بسیار ساده همراه با تصاویر و مثال بوده که می توانید به راحتی از آن بهره مند شوید.
اگر از فایل، اسکریپت، قالب و... که توسط نرم افزار Ioncube PHP Encoder کد شده باشد در سرور های لوکال استفاده نمایید، بدون شک با پیام خطایی شبیه به پیام زیر مواجه می شوید:
Site error: the file (File Address) requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

ادامه مطلب...

Good marks for mentoring program aimed at reducing violence

Sample image

Congue at pellentesque penatibus quis libero tincidunt urna consectetuer et In. Elit elit Aenean habitant semper semper ut lobortis sociis volutpat aliquam. Pretium nec ut sit Donec turpis quis Aenean In nec tempor. Volutpat metus pellentesque Nulla nibh ante leo Vestibulum velit nec ac. Suspendisse fermentum ligula eget at adipiscing felis cursus pretium elit Donec. Duis convallis nulla Cum quis Phasellus convallis Pellentesque natoque.

ادامه مطلب...

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی قالب ورزشی پژواک