آموزش نصب Ioncube Loader

Sample image

در این بخش با آموزش نصب لودر ioncube بر روی سرو های لوکال از قبیل Xamp و Wamp و... آشنا می شوید.
این آموزش جامع به زبان بسیار ساده همراه با تصاویر و مثال بوده که می توانید به راحتی از آن بهره مند شوید.
اگر از فایل، اسکریپت، قالب و... که توسط نرم افزار Ioncube PHP Encoder کد شده باشد در سرور های لوکال استفاده نمایید، بدون شک با پیام خطایی شبیه به پیام زیر مواجه می شوید:
Site error: the file (File Address) requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.
در ابتدا لازم است بدانید بهترین نرم افزار سرور لوکال برای نصب جوملا 1.5، جوملا 2.5، جوملا 3.1، جوملا 3.2 و جوملا 3.5 که توسط ما به شما توصیه می شود، نرم افزار Xamp 1.7.3 می باشد. توجه داشته باشید که دقیقا همین نسخه از Xamp یعنی نسخه 1.7.3 را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید و بهتر است قبل از نصب آن، تمام نرم افزار های سرور لوکالی که از قبل بر روی کامپیوتر خود نصب نموده اید را حذف نمایید.
در صورت نیاز به فایل نصبی نرم افزار xamp 1.7.3 برای ویندوز می توانید آن را از این لینک دانلود نمایید:
حال با فرض این موضوع که شما سرور لوکال خود را انتخاب و نصب نموده اید که در ۹۰٪ مواقع یا از نرم افزار wamp و یا xamp استفاده می شود، آموزش مراحل نصب را آغاز می کنیم.
تمام سرویس های سرور لوکال خود را راه اندازی (start) نمایید.
در ابتدا فایل نصب ioncube loader را از لینک زیر دانلود نمایید.
سپس بسته را از حالت زیپ (فشرده) خارج نموده و فایل loader-wizard.php را در پوشه اصلی سرور خود کپی نمایید. معمولا در نرم افزار xamp نام آن پوشه htdocs و آدرس آن C:\xampp\htdocs می باشد و در سرور های wamp نیز نام آن پوشه www و آدرس آن C:\wamp\www می باشد کپی نمایید.
در مرحله بعدی مرورگر (اینترنت اکسپلور، فایرفاکس، کروم و یا ...) را باز نموده و آدرس زیر را در بخش نوار آدرس آن کپی نمایید:
http://localhost/loader-wizard.php
در بعضی سرور ها ممکن است آدرس بالا به درستی کار نکند، در این صورت به جای آدرس بالا از این آدرس استفاده نمایید:
http://127.0.0.1/loader-wizard.php
 
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی قالب ورزشی پژواک آموزش نصب Ioncube Loader